(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. KRÓTKIE ZLECENIE! – OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. DETMOLD – OD ZARAZ NA MIESIĄC + POMOC PFLEGEDIENST + UCZCIWE WARUNKI ZATRUDNIENIA + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM) – PREMIA NAWET 450 EUR LUB WIĘCEJ!

KRÓTKIE ZLECENIE! – OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. DETMOLD – OD ZARAZ NA MIESIĄC + POMOC PFLEGEDIENST + UCZCIWE WARUNKI ZATRUDNIENIA + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM) – PREMIA NAWET 450 EUR LUB WIĘCEJ!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 32351 STEMWEDE-HALDEM (OK. DETMOLD; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

  • do opieki jest kobieta (85 lat, 65 kg, 155 cm) z inkontynencją (cewnik), reumatyzmem, nadciśnieniem, niedowładem, odleżynami;
  • porusza się na wózku;
  • seniorka jest poddawana fizjoterapii;
  • do kobiety przychodzi regularnie Pflegedienst;
  • mieszka sama w domu dwurodzinnym. Obok mieszka rodzina podopiecznej, która wspiera w opiece;
  • dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest także samochód. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

UCZCIWE WARUNKI ZATRUDNIENIA (M.IN Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK) + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM) – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + SZEROKI WYBÓR OFERT PRACY! – ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!