(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. NADZÓR NAD MOBILNYM PODOPIECZNYM W OK. KARLSRUHE – START: KONIEC MARCA + NIEMIECKA EMERYTURA PO SZEŚĆDZIESIĘCIU MIESIĄCACH + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD +BONUS RODZINA + PREMIA KOLEŻEŃSKA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY!

NADZÓR NAD MOBILNYM PODOPIECZNYM W OK. KARLSRUHE – START: KONIEC MARCA + NIEMIECKA EMERYTURA PO SZEŚĆDZIESIĘCIU MIESIĄCACH + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD +BONUS RODZINA + PREMIA KOLEŻEŃSKA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY!

Obecnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 77830 BÜHLERTAL (OK. KARLSRUHE; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODPIECZNEGO:

Do opieki jest mężczyzna (58 lat, 82 kg, 178 cm) z początkującą demencją;

Podopieczny porusza się samodzielnie;

Do podopiecznego przychodzi raz w tygodniu pomoc domowa;

Mieszka w domu dwurodzinnym. W tym samym domu, ale osobnym gospodarstwie mieszka jego ojciec. Ojciec podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

PREMIA ZA PRZEJŚĆIE DO NAS Z INNEJ AGENCJI + PREMIA KOLEŻEŃSKA +BONUS RODZINA + PREMIA WIELKANOCNA + BONUS ZA SZYBKI WYJAZD + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY! – OTO PAKIET PREMIOWY PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA WAS! 

DOCENIAMY WASZĄ PRACĘ!