(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. NOWA OFERTA – OPIEKA NAD SAMOTNĄ SENIORKĄ W COBURGU – START OD 15.08. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

NOWA OFERTA – OPIEKA NAD SAMOTNĄ SENIORKĄ W COBURGU – START OD 15.08. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na zlecenie do seniorki mieszkającej w 96450 COBURG; BAWARIA.

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

– kobieta 83 lata, 160 cm, 80 kg;

– po przebytym złamaniu kości szyjki udowej oraz nadgarstka; cierpi na starcze osłabienie oraz alergię na niektóre leki;

– porusza się przy pomocy Rollatora, do dyspozycji ma wózek;

– mieszka sama w kamienicy; seniorka ma kota, który żyje na dworze (trzeba dać mu jeść);

– opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz oddzielną łazienką; obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY JEDEN WOLNY DZIEŃ (WTOREK).

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + PREMIA ZA PRZEJŚCIE DO NASZEJ FIRMY Z INNEJ AGENCJI+  BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!