(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OFERTA Z WYJAZDEM OD ZARAZ – OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. FRANKFURTU NAD MENEM – OD ZARAZ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO!

OFERTA Z WYJAZDEM OD ZARAZ – OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. FRANKFURTU NAD MENEM – OD ZARAZ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 35687 DILLENBURG (OK. FRANKFURTU NAD MENEM; HESJA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

  • do opieki jest kobieta (79 lat, 50 lat, 160 cm) po udarze, z cukrzycą, inkontynencją;
  • jest osobą leżącą, do dyspozycji ma wózek;
  • do podopiecznej przychodzi Pflegedienst (mierzy ciśnienie, podaje leki, robi zastrzyki z insuliny, zmienia pieluchomajtki, opróżnia cewnik;
  • mieszka z mężem w domu jednorodzinnym wyposażonym w Lift, łóżko specjalistyczne. Mąż podopiecznej nie wymaga opieki;
  • dla opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + PREMIA ZA PRZEJŚCIE DO NASZEJ FIRMY Z INNEJ AGENCJI+ PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD +  BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!