(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OFERTA ZMIANOWA! OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. INGOLSTADT – OD ZARAZ + PEWNY WYJAZD + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK I PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH + PREMIA LETNIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ!

OFERTA ZMIANOWA! OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. INGOLSTADT – OD ZARAZ + PEWNY WYJAZD + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK I PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH + PREMIA LETNIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na zastępstwo do podopiecznego mieszkającego w 85113 BÖHMFELD (OK. INGOLSTADT; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Mężczyzna (73 lata, 56 kg) po udarze, z problemami z kręgosłupem (zwężenie kręgu szyjnego), inkontynencją,  (cewnik, wkładki). Senior nie widzi na prawe oko.

Porusza się na wózku;

Mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym.

Dla opiekunki/-na jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują jej/mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +, PREMIA WAKACYJNA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!