(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OFERTA ZMIANOWA! – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W OK. MEMMNIGEN – START: 30.11. + BONUS ZA SZYBKI WYJAZD + WYSOKIE ZAROBKI NAWET DO 1900 E NETTO!

OFERTA ZMIANOWA! – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W OK. MEMMNIGEN – START: 30.11. + BONUS ZA SZYBKI WYJAZD + WYSOKIE ZAROBKI NAWET DO 1900 E NETTO!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na zastępstwo do podopiecznej mieszkającej w 87789 WORINGEN (OK. MEMMINGEN; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Kobieta: (81 lat, 67 kg, 165 cm) z Alzheimerem, demencją, inkontynencją (wkładki), osteoporozą;
Mobilność: osoba mobilna;

Dodatkowe informacje: raz w tygodniu do podopiecznej przychodzi pomoc domowa;

Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA NAWET DO 400 E NETTO + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!