(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OFERTA ZMIANOWA! OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. STUTTGARTU – OD 12.08. NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD + NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ DODATKU WAKACYJNEGO + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK!

OFERTA ZMIANOWA! OPIEKUNKA DO SENIORKI W OK. STUTTGARTU – OD 12.08. NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD + NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ DODATKU WAKACYJNEGO + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na zastępstwo do podopiecznego 73433 AALEN-TREPPACH (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Kobieta: (83 lata, 72 kg, 168 cm) z inkontynencją, porażeniem poprzecznym;;

Mobilność: wózek, do dyspozycji balkonik;

Warunki mieszkaniowe: seniorka mieszka z synem w domu jednorodzinnym. Syn nie wymaga opieki i wspiera opiekunkę w opiece nad seniorką;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS  + WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW+ BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + PREMIA WAKACYJNA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!