(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKA NAD MOBILNYM MAŁŻEŃSTWEM W OK. NORYMBERGII – OD ZARAZ NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD + DODATEK ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY NAWET DO 400 E NETTO!

OPIEKA NAD MOBILNYM MAŁŻEŃSTWEM W OK. NORYMBERGII – OD ZARAZ NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD + DODATEK ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY NAWET DO 400 E NETTO!

Aktualnie poszukujemy opiekunki na zastępstwo z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim i prawem jazdy do podopiecznych mieszkających w 71711 STEINHEIM (OK. NORYMBERGII; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNYCH:

Mężczyzna: (97 lat, 100 kg, 185 cm) z cukrzycą, inkontynencją (cewnik), rakiem prostaty;

Sposób poruszania się: balkonik;

Kobieta: (84 lata, 69 kg, 165 cm) z demencją;

Sposób poruszania się: osoba mobilna;

Warunki mieszkaniowe: podopieczni mieszkają w mieszkaniu;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA NAWET DO 400 E NETTO + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!