tr
(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKA NAD SAMOTNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. STUTTGARTU – START OD ZARAZ + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

OPIEKA NAD SAMOTNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. STUTTGARTU – START OD ZARAZ + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim do seniorki mieszkającej w 72770 REUTLINGEN (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 85 lat, 165 cm, ok. 55 kg;
  • po przebytym udarze, cierpi na starcze osłabienie, początkującą demencję, nowotwór oraz częściową inkontynencję (wkładki);
  • porusza się samodzielnie lub przy pomocy wsparcia, do dyspozycji ma Rollator;
  • mieszka sama w domu wielorodzinnym;
  • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!