(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKA NAD SAMOTNĄ SENIORKĄ W OK. STUTTGARTU – OD ZARAZ + BONUS WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + ZATRUDNIENIE M. IN. Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

OPIEKA NAD SAMOTNĄ SENIORKĄ W OK. STUTTGARTU – OD ZARAZ + BONUS WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + ZATRUDNIENIE M. IN. Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 75417 MÜHLACKER (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

  • do opieki jest kobieta (91 lat, 45 kg, 155 cm) z niewydolnością serca, inkontynencją, początkującą demencją, cukrzycą;
  • porusza się na wózku;
  • mieszka sama w domu jednorodzinnym wyposażonym w łóżko specjalistyczne i krzesło toaletowe;
  • dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest także rower. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

STAWKI DO 1900 E NETTO + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM) – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + ZATRUDNIENIE M. IN. Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!