(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKA NAD SENIOREM PRZY BALKONIKU W OK. KARLSRUHE – OD 07.12. + PEWNY WYJAZD NA ZASTĘPSTWO + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA!

OPIEKA NAD SENIOREM PRZY BALKONIKU W OK. KARLSRUHE – OD 07.12. + PEWNY WYJAZD NA ZASTĘPSTWO + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 75038 OBERDERDINGEN (OK. KARLSRUHE; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO:

Do opieki jest mężczyzna: (79 lat, 65 kg, 165 cm) po zawale, z inkontynencją, lekkimi odleżynami;

Sposób poruszania się: balkonik;

Dodatkowe informacje: do podopiecznego przychodzi Pflegedienst oraz pomoc domowa;

Warunki mieszkaniowe: senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym wyposażonym w łóżko specjalistyczne i materac przeciwodleżynowy. Seniorka nie wymaga opieki;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA NAWET DO 400 E NETTO + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!