(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKA NAD SENIOREM W OK. MEMMINGEN – OD ZARAZ + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

OPIEKA NAD SENIOREM W OK. MEMMINGEN – OD ZARAZ + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 87746 ERKHEIM (OK. MEMMINGEN; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

Opiekunki potrzebuje mężczyzna (81 lat, 76 kg, 173 cm) z artrozą, inkontynencją, demencją;

Porusza się przy pomocy balkonika oraz na wózku;

Senior chętnie słucha muzyki, ogląda telewizję, spaceruje;

Mieszka z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. Na wyposażeniu domu jest łóżko specjalistyczne. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest także rower. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!