(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKA NOCNA DO SENIORA W OK. STUTTGARTU – OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + BONUS WIELKANOCNY + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH + WYSOKIE STAWKI DO 1900 E NETTO!

OPIEKA NOCNA DO SENIORA W OK. STUTTGARTU – OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + BONUS WIELKANOCNY + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH + WYSOKIE STAWKI DO 1900 E NETTO!

Aktualnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 89185 HÜTTSHEIM (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

  • do opieki jest mężczyzna (89 lat, 75 kg, 170 cm) po zawale, z niewydolnością serca, demencją, Alzheimerem;
  • porusza się przy pomocy laski, balkonika oraz na wózku;
  • mieszka z żoną w domu jednorodzinnym wyposażonym w Treppenlift, krzesło toaletowe, krzesło podprysznicowe. Żona nie wymaga opieki i opiekuje się podopiecznym za dnia;
  • dla opiekunki/-na jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują jej/mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + BONUS WIELKANOCNY + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH + WYSOKIE STAWKI DO 1900 E NETTO! – NIE ZWLEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!