(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUN/OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA W MONACHIUM – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA + NIEMIECKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH!

OPIEKUN/OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA W MONACHIUM – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA + NIEMIECKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH!

Obecnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim do małżeństwa mieszkającego w 81379 MÜNCHEN (BAWARIA).

 

PROFIL PODOPIECZNYCH: 

Mężczyzna: (84 lata, 71 kg, 180 cm) z zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem, rakiem, inkontynencją, stomią;

Mobilność: wózek, do dyspozycji balkonik;

Kobieta: (84 lata, 70 kg, 162 cm) z zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem, inkontynencją moczową, włóknieniem płuc;

Mobilność: balkonik;

Dodatkowe informacje: do seniorów przychodzi Pflegedienst oraz pomoc domowa;

Warunki mieszkaniowe: podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym. Na wyposażeniu jest Treppenlift oraz krzesło toaletowe;

Dla opiekuna/-nki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Do dyspozycji jest także samochód Volkswagen Polo oraz rower. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + dodatkowo dwa razy po pół dnia w weekend! 

 

DUŻY WYBÓR ZLECEŃ W ANGEL CARE 24! – ZADZWOŃ, ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE I ZAPYTAJ O NIEMIECKIE WARUNKI ZATRUDNENIA (AOK) Z PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH!