(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. TYBINGII – OD 01.08. + JASNA I PRZEJRZYSTA UMOWA + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH !

OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. TYBINGII – OD 01.08. + JASNA I PRZEJRZYSTA UMOWA + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH !

Obecnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszającej w 89188 MERKLINGEN (OK. TYBINGII; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Do opieki jest kobieta: (82 lata, 60 kg, 160 cm) z osłabieniem starczym, inkontynencją;

Mobilność: balkonik; do dyspozycji ma wózek;

Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka sama w domu wyposażonym w lift do wanny, krzesło toaletowe oraz łóżko specjalistyczne;

Dla opiekunki: do dyspozycji jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują jej/mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

WYSOKIE WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS + BOGATY PAKIET PREMIOWY + DODATEK WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + DUŻY WYBÓR ZLECEŃ! – TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W ANGEL CARE 24!