(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. MONACHIUM – OD ZARAZ + POMOC DOMOWA + POMOC PFLEGEDIENST + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + NAWET 400 E NETTO PREMII ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNEJ!

OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. MONACHIUM – OD ZARAZ + POMOC DOMOWA + POMOC PFLEGEDIENST + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + NAWET 400 E NETTO PREMII ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNEJ!

Obecnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna do podopiecznego mieszkającego w 83703 GMUND (OK. MONACHIUM; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

Mężczyzna: (81 lat, 70 kg, 179 cm) po wylewie, z prawostronnym niedowładem, inkontynencją (cewnik);

Mobilność: wózek;

Dodatkowe informacje: senior poddawany jest ergoterapii, fizjoterapii. Do podopiecznego przychodzi Pflegedienst i pomoc domowa;

Warunki mieszkaniowe: podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym wyposażonym w Treppenlift, łóżko specjalistyczne. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki/-na: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Do dyspozycji jest także rower i samochód. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + BONUS ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY + BONUS RODZINA + PREMIA KOLEŻEŃSKA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY – BONUSY PRZYGOTWANE SPECJALNIE DLA CIEBIE! – NIE ZWLEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZGARNIJ WSZYSTKIE DODATKI!