(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W SAARBRÜCKEN – OD 15.06. + POMOC PFLEGEDIENST + OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI + NIEMIECKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH!

OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W SAARBRÜCKEN – OD 15.06. + POMOC PFLEGEDIENST + OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI + NIEMIECKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH!

Aktualnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 66121 SAARBRÜCKEN (SAARA).

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

Opiekunki bądź opiekuna potrzebuje mężczyzna (83 lata, 70kg, 181 cm) po złamaniu szyjki kości udowej, z demencją, inkontynencją;

Podopieczny jest osobą leżącą, do dyspozycji ma wózek, laskę oraz balkonik;

Senior jest poddawany fizjoterapii;

Do podopiecznego przychodzi dwa razy dziennie Pflegedienst (wykonywanie czynności higienicznych);

Mieszka z żoną w domu wielorodzinnym wyposażonym w łóżko specjalistyczne i krzesło toaletowe. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki/-na jest do dyspozycji osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej/mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

SZUKASZ ZLECENIA NA CZERWIEC? – JEŻELI TAK, TO ZADZWOŃ DO NAS I DOWIEDZ SIĘ O SZCZEGÓŁACH ZLECENIA ORAZ O NIEMIECKICH WARUNKACH ZATRUDNIENIA (AOK) Z PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH!