(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W STUTTGARCIE – OD ZARAZ NA ZMIANĘ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH!

OPIEKUN/OPIEKUNKA DO SENIORA W STUTTGARCIE – OD ZARAZ NA ZMIANĘ + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W NIEMCZECH!

Aktualnie poszukujemy opiekunki/-na z komunikatywnym niemieckim na zastępstwo do podopiecznego mieszkającego w 70619 STUTTGART (BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

  • do opieki jest mężczyzna (93 lata, 90 kg, 165 cm) po udarze, z demencją, inkontynencją,
  • porusza się na wózku, do dyspozycji ma balkonik;
  • mieszka w domu wielorodzinnym. W tym samym domu, ale osobnym gospodarstwie mieszka córka podopiecznego. Córka seniora nie wymaga opieki. Senior jest posiadaczem psa;
  • dla opiekuna jest do dyspozycji osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

STAWKI DO 1900 E NETTO + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM) – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + ZATRUDNIENIE M. IN. Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!