(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUN/OPIEKUNKA NA ZASTĘPSTWO DO SENIORA W STUTTGARCIE – OD ZARAZ NA ZMIANĘ + PEWNY WYJAZD + NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ BONUSU WAKACYJNEGO!

OPIEKUN/OPIEKUNKA NA ZASTĘPSTWO DO SENIORA W STUTTGARCIE – OD ZARAZ NA ZMIANĘ + PEWNY WYJAZD + NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ BONUSU WAKACYJNEGO!

Aktualnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim na zastępstwo do podopiecznego mieszkającego w 70619 STUTTGART (BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

  • do opieki jest mężczyzna (93 lata, 90 kg, 165 cm) po udarze, z demencją, inkontynencją,
  • porusza się na wózku, do dyspozycji ma balkonik;
  • mieszka w domu wielorodzinnym. W tym samym domu, ale osobnym gospodarstwie mieszka córka podopiecznego. Córka seniora nie wymaga opieki. Senior jest posiadaczem psa;
  • dla opiekuna jest do dyspozycji osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują mu/jej  2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA + BONUS RODZINA + RODZINA + PREMIA WAKACYJNA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ +  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!