(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA BĄDŹ OPIEKUN DO SENIORA W OK. STUTTGARTU – START: 15.05. + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + BOGATY PAKIET PREMIOWY + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK!

OPIEKUNKA BĄDŹ OPIEKUN DO SENIORA W OK. STUTTGARTU – START: 15.05. + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + BOGATY PAKIET PREMIOWY + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK!

Aktualnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z mocnym komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 71563 AFFALTERBACH (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

  • do opieki jest mężczyzna (88lat, 100 kg, 187 cm) po udarze, po zawale, z lewostronnym niedowładem, inkontynencją;
  • podopieczny jest obecnie osobą leżącą, do dyspozycji ma balkonik;
  • senior jest poddawany fizjoterapii;
  • podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;
  • dla opiekunki/-na jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej/mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + dodatkowo dwa razy po pół dnia w weekend! 

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS,  BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!