(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA BĄDŹ OPIEKUN DO SENIORA W OK. VERDEN – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA + UMOWA Z UBEZPIECZENIEM NIEMIECKIM (AOK) + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH + DODATEK WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ!

OPIEKUNKA BĄDŹ OPIEKUN DO SENIORA W OK. VERDEN – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA + UMOWA Z UBEZPIECZENIEM NIEMIECKIM (AOK) + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH + DODATEK WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ!

Obecnie poszukujmy niepalącej opiekunki bądź opiekuna z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 27404 ZEVEN (OK. VERDEN; DOLNA SAKSONIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

Do opieki jest mężczyzna: (83 lata, 72 kg, 178 cm) po wylewie, po zawale, z urostomią;

Porusza się na wózku (pan jest po amputacji nogi);

Do podopiecznego przychodzi pomoc domowa 2-3 razy w tygodniu oraz Pflegedienst;

Mieszka z żoną w domu wyposażonym w łóżko specjalistyczne i windę. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki/-na jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest także samochód. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

UMOWA Z UBEZPIECZENIEM NIEMIECKIM (AOK) + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH + DODATEK WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ – ZABIERZ KOLAŻANKĘ NA WAKACJĘ Z ANGEL CARE 24 I ZYSKAJ PREMIĘ!