(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA BĄDŹ OPIEKUN DO SENIORKI W OK. LANDSBERG AM LECH – OD ZARAZ + ZATRUDNIENIE NA WARUNKACH NIEMIECKICH Z UBEZPIECZENIEM NIEMIECKIM AOK + PREMIA WAKACYJNA 450 EURO NETTO LUB WIĘCEJ!

OPIEKUNKA BĄDŹ OPIEKUN DO SENIORKI W OK. LANDSBERG AM LECH – OD ZARAZ + ZATRUDNIENIE NA WARUNKACH NIEMIECKICH Z UBEZPIECZENIEM NIEMIECKIM AOK + PREMIA WAKACYJNA 450 EURO NETTO LUB WIĘCEJ!

Aktualnie poszukujemy opiekunki bądź opiekuna z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 87600 KAUFBEUREN (OK. LANDSBERG AM LECH; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Do opieki jest kobieta: (89 lata, 45 kg, 156 cm) z osłabieniem starczym, inkontynencją moczową;

Porusza się ze wsparciem drugiej osoby oraz za pomocą laski;

Seniorka spędza chętnie czas w ogrodzie oraz spaceruje;

Mieszka z mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem. Mąż podopiecznej przebywa obecnie na rehabilitacji w szpitalu;

Dla opiekunki/-na jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługuje jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

UCZCIWE WARUNKI ZARUDNIENIA (M.IN. NA NIEMIECKICH WARUNKACH AOK Z PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH) + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. PREMIA WAKACYJNA ZA WYJAZD Z KOLEŻANKĄ – NAWET 450 EUR NETTO LUB WIĘCEJ) + SZEROKI WYBÓR OFERT PRACY + STAŁA OPIEKA POLSKOJĘZYCZNEGO KOORDYNATORA!