(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO, MOBILNEGO SENIORA – STUTTGART – START OD ZARAZ + DUŻO CZASU WOLNEGO + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO, MOBILNEGO SENIORA – STUTTGART – START OD ZARAZ + DUŻO CZASU WOLNEGO + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

Obecnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 70565 STUTTGART (BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

PROFIL PODOPIECZNEGO:

– mężczyzna, 91 lat, 59 kg przy 165 cm wzrostu;

– cierpi na starcze osłabienie, osteoporozę, problemy z sercem, nadciśnienie, ma problemy z nerkami (poddawany jest dializom 3 razy w tygodniu);

– porusza się przy pomocy Rollatora, do dyspozycji ma wózek;

– w opiece nad seniorem pomaga Pflegedienst;

– mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem, na wyposażeniu ma krzesło prysznicowe, podwyższenie na toaletę i Pflegebett;

– domem zajmuje się pomoc domowa;

– sklepy są blisko;

– dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz własną łazienką; do dyspozycji opiekunki jest auto z automatyczną skrzynią biegów (Mercedes S-klasa), rower i rower elektryczny; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 1 CAŁY LUB 2 X ½ DNIA WOLNEGO!

 

UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH (W TYM RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK! – U NAS TO TY DECYDUJESZ NA JAKICH WARUNKACH PRACUJESZ!