(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. MONACHIUM – START: W PRZECIĄGU DWÓCH TYGODNI + DO 450 E NETTO BONUSU WAKACYJNEGO + NIEMIECKIE WARUNKI (AOK) + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. MONACHIUM – START: W PRZECIĄGU DWÓCH TYGODNI + DO 450 E NETTO BONUSU WAKACYJNEGO + NIEMIECKIE WARUNKI (AOK) + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 82272 MOORENWEIS (OK. MONACHIUM; BAWARIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Do opieki jest kobieta: (88 lat, 80 kg, 155 cm) po złamaniu ramienia, z początkującą demencją, nadciśnieniem, inkontynencją moczową;

Sposób poruszania się: balkonik; do dyspozycji ma wózek;

Dodatkowe informacje: do podopiecznej przychodzi raz w tygodniu Pflegedienst (kąpanie podopiecznej);

Warunki mieszkaniowe: seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym wyposażonym w Lift oraz łóżko specjalistyczne;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

ZAROBKI DO 1900 E NETTO + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M. IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYCH – PREMIA DO 450 E NETTO) + ZATRUDNIENIE NA WARUNKACH NIEMIECKICH + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!