(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W OK. KOLONII – OD 07.08. + NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ DODATKU WAKACYJNEGO + JASNA I PRZEJRZYSTA UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W OK. KOLONII – OD 07.08. + NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ DODATKU WAKACYJNEGO + JASNA I PRZEJRZYSTA UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

Obecnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 53757 SANKT AUGUSTIN (OK. KOLONII; NADRENIA POŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Do opieki jest kobieta (82 lata, 45 kg, 155 cm) po operacji usunięcia woreczka żółciowego, z niewydolnością serca (rozrusznik serca), inkontynencją, cukrzycą, osteoporozą, rakiem;

Seniorka porusza się przy pomocy laski, balkonika oraz na wózku;

Do kobiety przychodzi pomoc domowa, Pflegedienst oraz fizjoterapii;

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym wyposażonym w lift oraz łóżko specjalistyczne;

Dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + cały dzień wolny w tygodniu lub 2 razy po pół dnia! 

 

UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH (TAKŻE OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) LUB UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) I PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH – TY DECYDUJESZ, NA JAKICH WARUNKACH CHCESZ PRACOWAĆ!