(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. DETMOLD – OD ZARAZ + POMOC DOMOWA + OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI + NIEMIECKIE WARUNKI (AOK)!

OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. DETMOLD – OD ZARAZ + POMOC DOMOWA + OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI + NIEMIECKIE WARUNKI (AOK)!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 32351 STEMWEDE (OK. DETMOLD; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

Mężczyzna: (75 lat, 62 kg, 173 cm) po udarze, z niedowładem, niewydolnością serca, inkontynencją, osteoporozą, początkującą demencją, rozedmą płuc, COPD (przewlekłą obturacyjną chorobą płuc);

Mobilność: wózek, do dyspozycji balkonik;

Dodatkowe informacje: do podopiecznego przychodzi pomoc domowa;

Warunki mieszkaniowe: podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym wyposażonym w Treppenlift oraz krzesło toaletowe. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki: osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Do dyspozycji jest także samochód Mercedes. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + dodatkowo dwa razy po pół dnia albo jeden cały dzień wolny w tygodniu! 

 

NIEMIECKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA (AOK) Z PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W NIEMCZECH! – ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!