(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. DÜSSELDORFU – OD 01.07. + POMOC PFLEGEDIENST + OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + PREMIA ZESPÓŁ AC 24!

OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. DÜSSELDORFU – OD 01.07. + POMOC PFLEGEDIENST + OSOBNE MIESZKANIE DLA OPIEKUNKI + WYSOKIE ZAROBKI DO 1900 E NETTO + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + PREMIA ZESPÓŁ AC 24!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 46047 OBERHAUSEN (OK. DÜSSELDOFRU; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

Do opieki jest mężczyzna (81 lat, 70 kg, 168 cm) po udarze, z cukrzycą, nadciśnieniem, inkontynencją;

Podopieczny jest osobą leżącą; do dyspozycji ma wózek;

Mieszka z żoną w domu jednorodzinnym wyposażonym w materac przeciwodleżynowy, krzesło toaletowe, łóżko specjalistyczne. Żona podopiecznego nie wymaga opieki;

Dla opiekunki jest do dyspozycji osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Standardowo przysługują jej 2-3 czasu wolnego w ciągu dnia.

 

BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD, BONUS RODZINA, PREMIA KOLEŻEŃSKA, PREMIA ZA PRZEJŚCIE DO NAS Z INNEJ FIRMY, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY)!

ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH ANIOŁÓW!