(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. KOLONII – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA + DODATEK WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ!

OPIEKUNKA DO SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. KOLONII – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + POMOC DOMOWA + DODATEK WAKACYJNY NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 52441 LINNICH-WELZ (OK. KOLONII; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

  • do opieki jest kobieta (95 kg, 95 kg, 165 cm) z początkującą demencją. Podopieczna zapobiegawczo nosi wkładki;
  • porusza się przy pomocy balkonika; do dyspozycji ma laskę;
  • do podopiecznej przychodzi Pflegedienst (2 razy dziennie) oraz pomoc domowa (raz w tygodniu);
  • mieszka sama w domu wielorodzinnym wyposażonym w krzesło toaletowe oraz podprysznicowe. W tym samym domu, ale osobnym gospodarstwie mieszka córka;
  • dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

STAWKI DO 1900 E NETTO + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM) – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ + ZATRUDNIENIE M. IN. Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!