(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA DO SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. STUTTGARTU – OD 01.07. + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ)!

OPIEKUNKA DO SENIORKI PRZY BALKONIKU W OK. STUTTGARTU – OD 01.07. + BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ)!

Obecnie poszukujemy opiekunki z mocnym komunikatywnym/dobrym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 72666 NECKARTAILTFINGEN (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Kobieta (92 lata, 160 cm, 50 kg) po zawale, z niewydolnością serca, nadciśnieniem, początkującą demencją, inkontynencją moczową, problemami z połykaniem;

Porusza się przy pomocy balkonika;

Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst;

Seniorka mieszka z mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem w wiejskiej okolicy. Mąż podopiecznej nie wymaga opieki;

Dla opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest samochód i rower. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ W OKRESIE WAKACYJNYM – PREMIA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ) + ZATRUDNIENIE M. IN Z UBEZPIECZENIEM NIEMIECKIM (AOK) + NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH! – ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!