(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM NIEMIECKIM DO PODOPIECZNEJ MIESZKAJĄCEJ W OK. FREIBURGA – OD 30.09. NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD!

OPIEKUNKA Z PODSTAWOWYM NIEMIECKIM DO PODOPIECZNEJ MIESZKAJĄCEJ W OK. FREIBURGA – OD 30.09. NA ZASTĘPSTWO + PEWNY WYJAZD!

Obecnie poszukujemy opiekunki z podstawowym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 79291 MERDINGEN (OK. FREIBUEGA; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ: 

Kobieta: (80 lat, 100 kg, 158 cm) po udarze, z lewostronnym niedowładem, niedoczynnością tarczycy, chorobą uchyłkową jelit, zwyrodnieniem plamki żółtej;

Mobilność: wózek;

Dodatkowe informacje: seniorka jest poddawana fizjoterapii i ergoterapii;

Warunki mieszkaniowe: podopieczna mieszka z mężem w mieszkaniu w domu jednorodzinnym wyposażonym w Lift, łóżko multifunkcyjne, krzesło toaletowe, łóżko specjalistyczne, rower rehabilitacyjny. Mąż podopiecznej nie wymaga opieki;

Dla opiekunki: osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!