(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA Z PRAWEM JAZDY DO OPIEKI NAD SENIOREM W OK. FRANKFURTU NAD MENEM – START OD KOŃCA SIERPNIA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY!

OPIEKUNKA Z PRAWEM JAZDY DO OPIEKI NAD SENIOREM W OK. FRANKFURTU NAD MENEM – START OD KOŃCA SIERPNIA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy do seniora mieszkającego w 63846 LAUFACH (OK. FRANKFURTU NAD MENEM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

–  mężczyzna, 71 lat, 170 cm, 75 kg;

– cierpi na krwotok śródmózgowy oraz afazję;

– porusza się na wózku inwalidzkim;- lubi słuchać muzyki oraz czytać książki;

– w opiece nad seniorem pomaga Pflegedienst;

– mieszka z żoną (niewymagającą opieki) w domu jednorodzinnym, na wyposażeniu jest krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe, łóżko specjalistyczne oraz Lift; małżeństwo ma kota;

– dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz oddzielną łazienką; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód; standardowo przysługują jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 2 x ½ DNIA WOLNEGO!

 

PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD – NA WYJAZD Z ANGEL CARE 24 SZYBKO SIĘ DECYDUJESZ I PREMIĘ ZYSKUJESZ!