tr
(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. OPIEKUNKA Z PRAWEM JAZDY DO SENIORKI W OK. DÜSSELDORFU – START OD ZARAZ + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

OPIEKUNKA Z PRAWEM JAZDY DO SENIORKI W OK. DÜSSELDORFU – START OD ZARAZ + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

Obecnie poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy do seniorki mieszkającej w 47804 KREFELD (OK. DÜSSELDORFU; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 87 lat, 165 cm, 65 kg;
  • cierpi na starcze osłabienie (problemy ze słuchem), nadciśnienie, obrzęki limfatyczne oraz nietrzymanie moczu (wkładki lub pielucho-majtki);
  • porusza się samodzielnie lub przy pomocy Rollatora;
  • mieszka sama w domu jednorodzinnym
  • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki na miejscu jest samochód; standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!