- /
- Aktualności /
-
POSZUKUJEMY OPIEKUNKI ZAINTERESOWANEJ PRACĄ W KLASZTORZE – POMOC PRZY OPIECE NAD 4 SIOSTRAMI ZAKONNYMI W 87600 KAUFBEUREN! START OD ZARAZ!
POSZUKUJEMY OPIEKUNKI ZAINTERESOWANEJ PRACĄ W KLASZTORZE – POMOC PRZY OPIECE NAD 4 SIOSTRAMI ZAKONNYMI W 87600 KAUFBEUREN! START OD ZARAZ!
Obecnie poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrym niemieckim do pomocy w opiece nad 4 siostrami zakonnymi w 87600 KAUFBEUREN; BAWARIA.
Klasztor jest domem dla 23 sióstr zakonnych, a na terenie klasztoru znajduje się mały (ale uroczy) oddział opieki, w którym obecnie mieszka cztery siostry wymagające opieki i pielęgnacji. Ma do tego pełną swobodę. Wyznanie opiekunki nie ma znaczenia, podobnie jak to, czy jest ona szczególnie wierząca. Opieka z siostrą (pielęgniarką) mieszkającą w klasztorze oraz dwoma „zewnętrznymi” pielęgniarkami. Praca w zakresie: 4 dyżurów obiadowych tygodniowo, 6 dyżurów nocnych tygodniowo, 2-4 dyżurów nocnych tygodniowo.
1 siostra zakonna:
- 72 lata, 170 cm, 75 kg;
- w lipcu 2 razy upadła, cierpi na początkującą demencję, artrozę stawu skokowego, ma alergię na kremy i maści;
- sama je posiłki;
- porusza się przy pomocy wsparcia; na wyposażeniu jest Rollator, wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne i krzesło toaletowe;
- jest bardzo samodzielna, spokojna, serdeczna, otwarta, powściągliwa;
- przesypia noce;
- idzie spać ok. 19-20:00.
2 siostra zakonna:
- 87 lat, 160 cm, 65 kg;
- cierpi na demencję;
- porusza się przy pomocy Rollatora; na wyposażeniu jest wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne i krzesło toaletowe;
- wymaga wsparcia przy karmieniu;
- jest spokojna i przyjazna;
- przesypia noce;
- idzie spać ok. 18:30.
3 siostra zakonna:
- 89 lat, 160 cm, 75 kg;
- cierpi na problemy z sercem (rozrusznik) oraz osteoporozę;
- porusza się samodzielnie lub przy pomocy Rolaltora; na wyposażeniu jest wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne i krzesło toaletowe;
- jest spokojna, przyjazna, otwarta, lubi towarzystwo;
- przesypia noce, należy jednak sprawdzić u niej jedynie rurkę tlenową w nocy;
- idzie spać ok. 19:00.
4 siostra zakonna:
- 87 lat, 160 cm, 70 kg;
- cierpi na starcze osłabienie, niewydolność serca, osteoporozę oraz astmę;
- porusza się samodzielnie lub przy pomocy Rolaltora; na wyposażeniu jest wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne i krzesło toaletowe;
- jest spokojna, przyjazna, lubi towarzystwo;
- może sporadycznie obudzić się w nocy i wymaga odprowadzenia do łóżka;
- idzie spać ok. 20:00
Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do Internetu oraz oddzielną łazienką; na miejscu znajduje się kilka wspólnych pomieszczeń z kuchniami w których opiekunka może samodzielnie gotować dla siebie posiłki lub może spożywać je wraz z siostrami zakonnymi (jeżeli zechce).
W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. PREMIE ZA SZYBKI WYJAZD!) + BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
JOANNA: (0048) 517 959 664
NATALIA: (0048) 733 344 208