tr
(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. Samotny mężczyzna do opieki od zaraz! Stawka nawet do 2000€/msc! Wymagany komunikatywny język niemiecki i prawo jazdy.

Samotny mężczyzna do opieki od zaraz! Stawka nawet do 2000€/msc! Wymagany komunikatywny język niemiecki i prawo jazdy.

Obecnie poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym niemieckim na nowe zlecenie do mężczyzny mieszkającego w 82418 Murnau (ok. Garmisch-Partenkirchen, Bawaria).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • mężczyzna, 97 lat, 180 cm, 75 kg;
  • cierpi na początkującą demencję, depresję, inkontynencję;
  • senior porusza się przy pomocy Rollatora;
  • senior mieszka w domu z ogrodem;
  • dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu; do dyspozycji opiekunki jest samochód z automatyczną skrzynią biegów; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA, RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY, BONUS ZA SZYBKI WYJAZD), DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 884-908-700