(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SENIORKA W OK. MONACHIUM – START OD ZARAZ + DUŻO CZASU WOLNEGO + UMOWA Z PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W DE – NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 M-C!

SENIORKA W OK. MONACHIUM – START OD ZARAZ + DUŻO CZASU WOLNEGO + UMOWA Z PEŁNYMI SKŁADKAMI ODPROWADZANYMI W DE – NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 M-C!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 82031 GRÜNWALD (OK. MONACHIUM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

Do opieki jest kobieta (73 lata, 184 cm, ok. 100 kg) po przebytym udarze;

Porusza się na wózku inwalidzkim;

Seniorka uczęszcza na fizjoterapię;

Mieszka z mężem (niewymagającym opieki i wspomagającym opiekunkę) w domu jednorodzinnym, na wyposażeniu jest krzesło toaletowe, specjalistyczne łóżko z materacem przeciwodleżynowym;

Sklepy są blisko;

Dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobną łazienką; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest również auto z manualną skrzynią biegów oraz rower; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO WOLNE POPOŁUDNIA W WEEKEND I ŚRODĘ.

 

SPRAWDZONE ZLECENIE NA 5 TYGODNI! 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + PREMIA WAKACYJNA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!