(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPOKOJNE ZLECENIE – OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. FRYBURGA – OD ZARAZ + POMOC RODZINY + WYNAGRODZENIE DO 1900E + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

SPOKOJNE ZLECENIE – OPIEKUNKA DO SENIORA W OK. FRYBURGA – OD ZARAZ + POMOC RODZINY + WYNAGRODZENIE DO 1900E + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do seniora mieszkającego w 78244 GOTTMADINGEN (OK. FRYBURGA, BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

– mężczyzna, 87 lat, 82 kg przy 171 cm wzrostu;

– cierpi na starcze osłabienie, początkującą demencję, ma amputowaną prawą nogę;

– porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim;

– mieszka na parterze domu jednorodzinnego, na wyposażeniu jest krzesło toaletowe i Pflegebett; na piętrze mieszka syn (niewymagający opieki i pomagający w opiece nad seniorem);

– sklepy są dość blisko (w zakupach można liczyć na pomoc syna);

– dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, WSPARCIE NASZYCH POLSKOJĘZYCZNYCH KOORDYNATORÓW, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + PREMIA WAKACYJNA NAWET 450 E NETTO LUB WIĘCEJ, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!