tr
(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPRAWDZONE, LEKKIE ZLECENIE – OPIEKA NAD SAMODZIELNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. SIEGEN – START OD 30.04. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

SPRAWDZONE, LEKKIE ZLECENIE – OPIEKA NAD SAMODZIELNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. SIEGEN – START OD 30.04. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim i prawem jazdy  na zmianę do seniorki mieszkającej w 57234 WILNSDORF (OK. SIEGEN; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 87 lat, 168 cm, 75 kg;
  • cierpi na neuropatię;
  • porusza się samodzielnie;
  • mieszka z mężem (niewymagającym opieki) w domu jednorodzinnym;
  • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest auto z automatyczną skrzynią biegów; standardowo przysługują jej również 2-3 godziny czasu wolnego + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA, RODZINA +, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!