(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPRAWDZONE ZLECENIE DLA OPIEKUNKI Z PODSTAWAMI – OPIEKA NAD SENIORKĄ W OK. TYBINGI – START OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

SPRAWDZONE ZLECENIE DLA OPIEKUNKI Z PODSTAWAMI – OPIEKA NAD SENIORKĄ W OK. TYBINGI – START OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

Obecnie poszukujemy opiekunki z podstawowym niemieckim na sprawdzone zlecenie do seniorki mieszkającej w 72793 PFULLINGEN (OK. TYBINGI; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

– kobieta, 80 lat, 158 cm, ok. 100 kg;

– po przebytym udarze, cierpi na lewostronny paraliż ciała, niedoczynność tarczycy, chorobę uchyłkową jelit oraz zwyrodnienie plamki żółtej;

– porusza się na wózku inwalidzkim (nie wymaga transferu!);

– poddawana jest fizjo- oraz ergoterapii;

– mieszka z mężem (niewymagającym opieki i pomagającym w opiece nad seniorką – wykonującym transfer) w mieszkaniu w dużym domu wielorodzinnym; w tym samym domu, ale osobnym gospodarstwie domowym mieszka córka podopiecznej wrac z rodziną (niewymagająca opieki i pomagająca również w opiece nad seniorką); na wyposażeniu jest Lift, łóżko specjalistyczne, krzesło toaletowe, łóżko pielęgnacyjne, urządzenie wspomagające pchanie wózka oraz rower rehabilitacyjny;

– dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu, TV oraz własną łazienką; standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia!

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY!