(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPRAWDZONE ZLECENIE – OPIEKUN DO SAMOTNEGO, MOBILNEGO SENIORA W OK. KEMPTEN – START OD 07.07. + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W DE (UMOWA AOK) + PREMIA ZA WYJAZD W OKRESIE WAJACYJNYM – 450E LUB WIĘCEJ!

SPRAWDZONE ZLECENIE – OPIEKUN DO SAMOTNEGO, MOBILNEGO SENIORA W OK. KEMPTEN – START OD 07.07. + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W DE (UMOWA AOK) + PREMIA ZA WYJAZD W OKRESIE WAJACYJNYM – 450E LUB WIĘCEJ!

Obecnie poszukujemy opiekuna z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego do podopiecznego mieszkającego w 87448 WALTENHOFEN (OK. KEMPTEN; BAWARIA).

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

– mężczyzna ma 92 lata, 175 cm wzrostu przy 80 kg wagi;

– cierpi na demencję;

– jest osobą mobilną (porusza się samodzielnie);

– senior mieszka sam w domu jednorodzinnym;

– dla opiekuna przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Interentu; obligatoryjnie przysługują mu 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia!

 

SPOKOJNE, SPRAWDZONE ZLECENIE DO SAMOTNEGO SENIORA!

LEGALNE ZATRUDNIENIE, ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK – PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W DE + EMERYTURA PO 60 M-C), ZAROBKI DO 1900E/M-C, BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ I ANGEL CARE 24 W OKRESIE WAKACYJNYM – PREMIA NAWET 450E LUB WIĘCEJ), DUŻY WYBÓR OFERT, STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ PODCZAS WYJAZDU, OGRANIZACJA I OPŁĄCENIE TRANSPORTU!