(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPRAWDZONE ZLECENIE – START OD 04.12. – SAMOTNA, MOBILANSENIORKA W OK. KOLONII + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA + BOGATY PAKIET ANIELSKICH PREMII!

SPRAWDZONE ZLECENIE – START OD 04.12. – SAMOTNA, MOBILANSENIORKA W OK. KOLONII + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA + BOGATY PAKIET ANIELSKICH PREMII!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy na zastępstwo do seniorki mieszkającej w 50374 ERFTSTADT (OK. KOLONII; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 82 lata, 167 cm, 62 kg;
  • cierpi na starcze osłabienie, nadciśnienie, polineuropatię oraz częściową inkontynencję (wkładki);
  • porusza się przy pomocy Rollatora;
  • mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem;
  • opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu; do dyspozycji opiekunki jest rower oraz samochód; obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godziny czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 2 x ½ LUB 1 PEŁEN DZIEŃ WOLNY (do ustalenia na miejscu)!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA! DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!