(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPRAWDZONE ZLECENIE ZMIANOWE! – OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO SENIORA W OK. TYBINGII – OD 05.03. + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + BOGATY PAKIET PREMIOWY + PEWNY WYJAZD!

SPRAWDZONE ZLECENIE ZMIANOWE! – OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO SENIORA W OK. TYBINGII – OD 05.03. + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + BOGATY PAKIET PREMIOWY + PEWNY WYJAZD!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznego mieszkającego w 88250 WEINGARTEN (OK. TYBINGII; BADENIA-WIRTEMBERGIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEGO: 

  • mężczyzna (84 lata, 95 kg, 188 cm) z polieuropatią;
  • porusza się na wózku;
  • senior mieszka sam w domu jednorodzinnym.
  • do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobną łazienką. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

    

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD, PREMIA ZA PRZEJŚCIE DO NAS Z INNEJ AGENCJI + BONUS WIELKANOCNY + PREMIA KOLEŻEŃSKA + PREMIA RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY)! – NIE ZWLEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!