(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. SPRAWDZONE ZLECENIE ZMIANOWE! – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W BREMIE – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC!

SPRAWDZONE ZLECENIE ZMIANOWE! – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W BREMIE – OD ZARAZ + POMOC PFLEGEDIENST + UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM AOK + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 28327 BREMEN. 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Do opieki jest kobieta (96 lat, 60 kg, 162 cm) po udarze, z problemami z sercem i układem krążenia (rozrusznik serca), przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (ma maskę tlenową);

Podopieczna porusza się ze wsparciem drugiej osoby;

Do seniorki przychodzi Pflegedienst (zaopatrywanie ran);

Warunki mieszkaniowe: seniorka mieszka sama w domu wyposażonym w krzesło toaletowe; łóżko specjalistyczne i Treppenlift;

Dla dyspozycji opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i własną łazienką oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + jeden dzień wolny w tygodniu!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + PREMIA ZA PRZEJŚCIE DO NASZEJ FIRMY Z INNEJ AGENCJI!