(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. STAWKA DO 1900€+PREMIE! ZLECENIE DLA OPIEKUNKA/ OPIEKUNKI DO SENIORA! DUŻO CZASU WOLNEGO!

STAWKA DO 1900€+PREMIE! ZLECENIE DLA OPIEKUNKA/ OPIEKUNKI DO SENIORA! DUŻO CZASU WOLNEGO!

Obecnie poszukujemy opiekuna/ki z komunikatywnym/dobrym niemieckim, mile widziane prawo jazdy, do seniora mieszkającego w 83677 GREILING, OK. MONACHIUM, BAWARIA.

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

– opieki wymaga senior:

– mężczyzna, 77 lat, 170 cm wzrostu przy ok. 70 kg wagi;

– cierpi na cukrzycę, arytmię, Polineuropatię, stwardnienie zanikowe boczne oraz częściową Inkontynencję (używa wkładki oraz pielucho- majtki); lekarstwa przyjmuje przez sondę;

– porusza się na wózku inwalidzkim, do dyspozycji ma Rollator;

– mieszka z żoną (niewymagającej opieki oraz pomagającej w opiece na mężem) w domu jednorodzinnym; na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, uchwyt przy toalecie, Lift przy wannie oraz Lift mobilny;

– sklepy są blisko;

– dla opiekuna/ki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz oddzielną łazienką. Do dyspozycji opiekunka/ki jest rower oraz samochód. Standardowo przysługują jemu/jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia+ dodatkowo dwa razy po pół dnia lub jeden cały dzień w tygodniu wolnego (do ustalenia z rodziną na miejscu).

 

PREMIA ZA PRZEJŚCIE Z INNEJ FIRMY, PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD, UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – TO I WIELE INNYCH PROFITÓW OTRZYMASZ ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!