tr
(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. ZASTĘPSTWO – OPIEKA NAD SAMOTNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. SIEGEN – START OD ZARAZ + UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

ZASTĘPSTWO – OPIEKA NAD SAMOTNĄ, MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. SIEGEN – START OD ZARAZ + UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – NIEMIECKA EMERYTURA PO 60 MIESIĄCACH!

Obecnie poszukujemy drugiej opiekunki z komunikatywnym niemieckim na sprawdzone zlecenie do seniorki mieszkającej w 57290 NEUNKIRCHEN (OK. SIEGEN; NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 101 lat, 155 cm, 59 kg;
  • cierpi na starcze osłabienie, demencję, niewydolność serca oraz częściową inkontynencję (wkładki);
  • porusza się przy pomocy Rollatora;
  • mieszka sam w domu jednorodzinnym;
  • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWY CZAS WOLNY W WEEKEND (do ustalenia na miejscu).

 

NA ZLECENIU JEST JUŻ JEDNA OPIEKUNKA! TYM RAZEM POSZUKUJEMY DRUGIEJ OPIEKUNKI, KTÓRA BĘDZIE DLA NIEJ WSPARCIEM I WYMIENIAŁA SIĘ Z NIĄ PRACĄ W CIĄGU DNIA I NOCY (pracy na zmiany 1 TYDZIEŃ DZIEŃ : 1 TYDZIEŃ NOC).

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY (M.IN. PREMIA ZA STAŁE WYJAZDY)!