(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. ZASTĘPSTWO – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ, MOBILNEJ SENIORKI W OK. OLDENBURGA – START OD 02.12. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA I PODWYŻSZONA PREMIA ZA POLECENIE OPIEKUNKI!

ZASTĘPSTWO – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ, MOBILNEJ SENIORKI W OK. OLDENBURGA – START OD 02.12. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA I PODWYŻSZONA PREMIA ZA POLECENIE OPIEKUNKI!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim na zastępstwo do seniorki mieszkającej w 28816 STUHR (OK. OLDENBURGA; DOLNA SAKSONIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 88 lat, 170 cm, 70 kg;
  • cierpi na początkującą demencję, nadciśnienie, problemy ze słuchem i wzrokiem (jaskra);
  • porusza się samodzielnie lub przy pomocy Rollatora;
  • mieszka sama w domu jednorodzinnym;
  • dla opiekunki jest osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobną łazienką; na miejscu do dyspozycji jest opiekunki jest także samochód; obligatoryjnie przysługuje jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + PREMIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA! DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!