(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. ZASTĘPSTWO – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W OK. STUTTGARTU + WOLNE SOBOTY + WYNAGRODZENIE DO 1900E NETTO + PREMIA W OKRESIE WAKACYJNYM (NAWET 450E)!

ZASTĘPSTWO – OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI W OK. STUTTGARTU + WOLNE SOBOTY + WYNAGRODZENIE DO 1900E NETTO + PREMIA W OKRESIE WAKACYJNYM (NAWET 450E)!

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do podopiecznej mieszkającej w 89520 HEIDENHEIM (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA: 

– do opieki jest kobieta, 85 lat, 70 kg wagi, 158 cm wzrostu;

– cierpi na stwardnienie rozsiane i częściową inkontynencję;

– jest osobą leżącą;

– w opiece nad podopieczną pomaga Pflegedienst;

– poddawana jest fizjoterapii;

– domem zajmuje się pomoc domowa (raz w tygodniu);

– mieszka sama w domu jednorodzinnym; na wyposażeniu jest Lift, wózek inwalidzki i Pflegebett;

– sklepy są blisko;

dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest rower i e-bike; standardowo przysługują jej także 3-4 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO WOLNA SOBOTA!

 

GWARANCJA ZATRUDNIENIA – SPOKOJA, WSPÓŁPRACUJĄCA SENIORKA!

LEGALNE ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK – PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE W DE I EMERYTURĄ PO 60 M-C), ZAROBKI DO 1900E/M-C, BOGATY PAKIET PREMIOWY (M.IN. WYJAZD Z KOLEŻANKĄ I ANGEL CARE 24 W OKRESIE WAKACYJNYM – PREMIA NAWET 450E LUB WIĘCEJ), DUŻY WYBÓR OFERT, STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ PODCZAS WYJAZDU, OGRANIZACJA I OPŁĄCENIE TRANSPORTU!