(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. ZLECENIE BLIŻEJ GRANICY! OPIEKA NAD MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. HANNOWERU – OD 30.01. + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + PREMIA ZESPÓŁ AC 24 + NIEMIECKA EMERYTURA PO SZEŚĆDZIESIĘCIU MIESIĄCACH!

ZLECENIE BLIŻEJ GRANICY! OPIEKA NAD MOBILNĄ SENIORKĄ W OK. HANNOWERU – OD 30.01. + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + PREMIA ZESPÓŁ AC 24 + NIEMIECKA EMERYTURA PO SZEŚĆDZIESIĘCIU MIESIĄCACH!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do podopiecznej mieszkającej w 27721 RITTERHUDE (OK. HANNOWERU; DOLNA SAKSONIA). 

 

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Do opieki jest kobieta (71 lat, 50 kg, 150 cm) z Alzheimerem, demencją, inkontynencją;

Seniorka porusza się samodzielnie;

Mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Mąż podopiecznej nie wymaga opieki;

Dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD + BONUS ZA PRZEJŚCIE Z INNEJ AGENCJI), BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!