tr
(0048) 52 388 67 65
  1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. ZLECENIE Z PEWNĄ AKCEPTACJĄ – OPIEKA NAD SENIORKĄ W OK. BAD TÖLZ – START OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

ZLECENIE Z PEWNĄ AKCEPTACJĄ – OPIEKA NAD SENIORKĄ W OK. BAD TÖLZ – START OD ZARAZ + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na zmieną do seniorki mieszkającej w 83707 BAD WIESSEE (OK. BAD TÖLZ, BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

  • kobieta, 82 lat, 176 cm, ok. 45 kg;
  • po przebytym udarze, cierpi na prawostronny niedowład ciała, osteoporozę, astmę oraz ma problemy z sercem;
  • jest osobą leżącą;
  • mieszka w domu z mężem (niewymagającym opieki i pomagającym w opiece nad seniorką) w domu wielorodzinnym; na wyposażeniu jest Pflegebett, krzesło prysznicowe; małżeństwo ma psa – labladora (którym opiekunka się nie zajmuje);
  • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, osobną łazienką oraz dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód z automatyczną skrzynią biegów oraz rower elektryczny; standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 2 x ½ DNIA WOLNEGO W WEEKEND!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY, PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD, PREMIA LETNIA), DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!