tr
(0048) 52 388 67 65
wing
  1. /
  2. O firmie

Praca dla opiekunów w Niemczech

O naszej firmie

Dlaczego Angel Care 24?

Dla Angel Care 24 najważniejszy jest człowiek. Zarówno ten, który potrzebuje pomocy, jak i ten, który tej pomocy udziela. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by sprostać temu przekonaniu. Z ogromnym zaangażowaniem troszczymy się o naszych podopiecznych oraz pracowników.

Wieloletnie doświadczenie pracowników Angel Care 24 przekłada się na to, że bardzo dobrze rozumiemy problematykę związaną z opieką osób starszych. Zapewniamy nie tylko opiekę w domu osobom starszym, jak również odpowiedni dobór opiekunek/opiekunów, mając zawsze na uwadze, aby podopieczny, a także pracownik czuli się komfortowo.

Nieustannie monitorujemy zarówno zadowolenie naszych klientów, jak i samopoczucie całego personelu. Tym samym dajemy naszym pracownikom gwarancję, że zawsze mogą liczyć na kontakt z nami oraz stałą opiekę od rekrutacji aż po wyjazd, a także powrót do Polski. Nie lekceważymy żadnych zgłoszeń, postulatów czy potrzeb i nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy.

Bardzo cenimy rzetelność, profesjonalizm, uczciwość i wysoką jakość świadczonych usług, dlatego rodzinom oraz naszym pracownikom dajemy możliwość wyboru osób, z którymi chcą współpracować.

shutterstock_126466499
opieka-dla-osob-starszych-683x1024

Praca dla opiekunów w Niemczech

Jako firma zatrudniająca opiekunów do pracy w Niemczech dbamy o to, by każda osoba, która się do nas zgłasza, była traktowana z należytym szacunkiem, a w dodatku czuła się w pełni komfortowo. Praca na obczyźnie nie jest łatwa, gdyż towarzyszy nam często poczucie osamotnienia wynikające z przebywania z dala od domu i swoich bliskich, ale wybierając firmę Angel Care 24, nie jesteś sam. Zależy nam na tym, żeby wszyscy nasi pracownicy mieli 100% pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Jeśli interesuje Cię opieka nad osobami starszymi, to trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ proponujemy właśnie tego typu oferty. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności dot. wyjazdu, a także dbamy o to, aby Twoje zatrudnienie w Niemczech przebiegało tak, jak należy. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz być pewien, że zadbamy o wszystko od A do Z.

Firmy szukające osób do sprawowania opieki nad osobami starszymi w Niemczech muszą pamiętać o tym, że, aby zachęcić potencjalnych pracowników do aplikowania na daną ofertę, powinny przedstawić im wszelkie korzyści związane z wyborem tego konkretnego zatrudnienia. Udoskonalenie mówienia w j. niemieckim, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy czy praca w komfortowych warunkach to tylko niektóre z zalet przemawiających za zgłoszeniem się do Angel Care 24. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów!

Firma zatrudniająca opiekunki osób starszych w Niemczech

Zapotrzebowanie na pracę opiekunek osób starszych cały czas wzrasta i coraz więcej rodzin szuka pomocy w tym zakresie. Często bowiem bliscy seniora nie mają możliwości opiekowania się nim całodobowo ze względu na pracę czy inne obowiązki, dlatego zatrudnienie opiekunki wydaje się jedynym słusznym rozwiązaniem. Z tego powodu na rynku działają agencje pracy oferujące pracę na tym właśnie stanowisku, a firma Angel Care 24 należy do jednej z nich. Dlaczego warto postawić na nas?

  1. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy cywilnoprawne.
  2. Oferujemy atrakcyjne zarobki (pensja wypłacana w terminie).
  3. Zajmiemy się organizacją całego przejazdu – koszty podróży leżą po naszej stronie.

Nasza firma dla opiekunek osób starszych w Niemczech stanowi doskonały wybór, kiedy zależy Ci na stabilnych zatrudnieniu za granicą i to na świetnych warunkach. Zapewniamy, że za swoją pracę otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze terminowo. W dodatku oferujemy również ubezpieczenie społeczne, a także pakiet ubezpieczenia medycznego. Szukasz sprawdzonej oraz cenionej na rynku firmy zatrudniającej opiekunki osób starszych w Niemczech? Angel Care 24 to idealnie rozwiązanie, gdy chcesz podjąć tego typu pracę!

Dbamy o wszystko

Współpracujemy z Partnerami z całych Niemiec, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pracownikom różnorodność, a także ciągłość ofert oraz stabilne i pewne zatrudnienie. Jako firma dla opiekunek starannie weryfikujemy zgłaszające się rodziny, dopełniamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem, organizujemy przejazd oraz dbamy o prawidłowy przebieg zatrudnienia w Niemczech.