tr
(0048) 52 388 67 65
wing
 1. /
 2. Oferty

Praca opiekunki w Niemczech

Aktualne zlecenia dla opiekunek/opiekunów w Niemczech

Jesteś opiekunem/ką osób starszych czy może masz przeświadczenie, że sprawdzisz się w tej roli? Świetnie się składa, ponieważ szukamy właśnie kandydatek oraz kandydatów do pracy na tym stanowisku. Opieka nad seniorami wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a także poświęceniem, gdyż wymagana jest dostępność 24 h/7, ale świadomość, że pomagamy innym, rekompensuje wszystko. Na naszej stronie znajdują się aktualne zlecenia dla opiekunów/ek, na które możesz aplikować. Wszystkich chętnych pracą od zaraz w Niemczech zapraszamy do kontaktu.

Praca za granicą od zaraz!

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna nad osobami starszymi od zaraz – dajemy nawet premię za szybki wyjazd. Dlaczego zależy nam na tym, aby zacząć pracę jak najszybciej? Najważniejszym powodem jest fakt, że chorzy potrzebują opieki natychmiast, bo często nie są w stanie samodzielnie jeść, poruszać się czy ubrać. Poza tym istnieje szansa, że osoba, która dotychczas się nimi zajmowała, przestała być dyspozycyjna i potrzebne jest jej sprawne zastępstwo. Jednak nie musisz się martwić, że przez pośpiech w przygotowaniu do wyjazdu zapomnimy o dopełnieniu wszelkich formalności z nim związanych. Wiemy również, jak wymagająca i stresująca bywa praca opiekunki czy opiekuna osób starszych, dlatego też otrzymasz za nią atrakcyjne wynagrodzenie.

Czytaj więcej…

Jak już wspominaliśmy, praca w Niemczech jako opiekun/ka osób starszych jest dostępna od zaraz, a to oznacza, że gdy zależy Ci na pewnym i szybkim zarobku, to wysłanie swojej aplikacji stanowi doskonałe posunięcie. Jakie osoby odnajdą się na tym stanowisku? Przede wszystkim te, które są empatyczne, troskliwe, odpowiedzialne, a także cierpliwe. W dodatku jeśli posiadasz już doświadczenie w pracy opiekuna/ki, na pewno wiesz, że każdy dzień to niewiadoma, gdyż chory raz może czuć się lepiej, a raz wymagać zwiększonej opieki – dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko!

Praca od zaraz jako opiekun/ka w Niemczech – poznaj zalety

Nieważne, czy jest się zatrudnionym na zastępstwo, czy też to stałe zlecenie, warunki (w tym te finansowe) w obu przypadkach są niezwykle korzystne. Jednak nie tylko wypłata wynosząca niemal 2 tysiące euro zachęca do podjęcia się tej pracy od zaraz. Kolejnym z czynników przemawiających za wysłaniem swojego zgłoszenia na to stanowisko jest fakt, że opiekunom zostaje zapewnione zakwaterowanie – przytulne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, a także z dostępem do Internetu. Co więcej, przysługują im w ciągu dnia 2-3 godziny wolnego, które można wykorzystać dowolnie. Praca w Niemczech, gdzie wypłata jest wypłacana w euro, to szansa na zarobienie atrakcyjnej sumy pieniędzy. Dlatego też nie czekaj chwili dłużej i już teraz zaaplikuj na którąś z poniższych ofert!

Praca opiekunki w Niemczech na zastępstwo

Szukam zmienniczki do opieki nad osobą starszą w Niemczech – tak często brzmią tytuły ofert pracy dostępnych na rynku. Niestety często najbliższa rodzina czy przyjaciele seniora ze względu na natłok swoich obowiązków, w tym własną pracę zawodową, nie są w stanie sprawować opieki nad nim przez cały czas. Dlatego jesteśmy my – jako firma pośrednicząca pomiędzy klientami a Tobą – w Angel Care 24 szukamy opiekunek, a także opiekunów, którzy odciążą bliskich w codziennych czynnościach i zajmą się seniorem od zaraz. Co więcej, w niektórych przypadkach konieczne jest zatrudnienie dwóch osób do opieki, ponieważ jak wiadomo, w momencie gdyby jedna z nich wzięła urlop czy rozchorowałaby się, wtedy opiekun będący na zastępstwie przejmuje jej obowiązki.

Bycie opiekunem/ką osób starszych to zawód wymagający powołania, a także posiadania cech takich jak cierpliwość, poczucie odpowiedzialności czy empatia. Jeśli więc nimi dysponujesz, a niesienie pomocy innym to Twoja misja – wyślij do nas swoje zgłoszenie. Co zyskasz dzięki tej pracy? Stabilne zatrudnienie na doskonałych warunkach i to od zaraz. Proponujemy oferty z zakwaterowaniem, jak również atrakcyjne zarobki. W dodatku nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy – możesz się z nami skontaktować w każdym momencie.

Zainteresowany/a pracą od zaraz w opiece? Czekamy na Ciebie!

Sortuj według:

feather-bg

Oferta premium

SPRAWDZONE ZLECENIE – MOBILNA, SPOKOJNA PARA SENIORÓW W LUDWIGSBURGU – START OD 21.03. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY!

29.02.2024

1615

71636 LUDWIGSBURG

21.03.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim na sprawdzone zlecenie  do mobilnej pary seniorów mieszkającej w 71636 LUDWIGSBURG (OK. STUTTGARTU; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 88 lat, 154 cm, 46 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie oraz cukrzycę;
 • porusza się przy pomocy Rollatora, do dyspozycji ma wózek (sama korzysta z toalety);
 • mężczyzna, 85 lat, 172 cm, 75 kg;
 • cierpi na początkującą demencję oraz artrozę;
 • porusza się przy pomocy Rollatora (sam korzysta z toalety);
 • mieszkają sami w mieszkaniu;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej także 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia + DODATKOWO 2 x ½ DNIA WOLNEGO W WEEKEND!

 

UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – TO TY DECYDUJESZ NA JAKICH WARUNKACH Z NAMI WSPÓŁPRACUJESZ!

OPIEKA NAD MOBILNĄ PARĄ SENIORÓW W OK. KARLSRUHE – START OD 21.03. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA!

28.02.2024

1614

75395 OSTELSHEIM

21.03.2024

Szczegóły zlecenia:

Aktualnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim i prawem jazdy do pary seniorów mieszkającej w 75395 OSTELSHEIM (OK. KARLSRUHE; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 86 lat, 178 cm, 68 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie, demencję oraz problemy z sercem;
 • porusza się samodzielnie lub przy pomocy wsparcia;
 • chętnie czyta gazety;
 • kobieta, 85 lat, 158 cm, 72 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie, problemy z sercem, osteoporozę oraz inkontynencję;
 • porusza się samodzielnie, przy pomocy wsparcia lub Rollatora;
 • mieszkają sami w domu jednorodzinnym;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu, radio oraz osobną łazienką i wyjściem na ogród; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest rower oraz samochód z manualną skrzynią biegów; standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY (M.IN. PREMIA ZA STAŁE WYJAZDY)!

feather-bg

Oferta premium

ZASTĘPSTWO DLA MĘŻCZYZNY NA 5 TYG – OPIEKA NAD SAMOTNYM SENIOREM W OK. TYBINGI – START OD 22.03. + PREMIA WIELKANOCNA!

27.02.2024

1613

89075 ULM-ESELSBERG

22.03.2024 NA 5 TYG.

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekuna z komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy (mile widzianym) na 5 tyg. zastępstwo do seniora mieszkającego w 89075 ULM-ESELSBERG (OK. TYBINGI; BADENIA-WIRTEMBERGIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 94 lata, 160 cm, ok. 60 kg;
 • po przebytym złamaniu kręgosłupa, cierpi na osteoporozę, POChP, jaskrę, problemy ze słuchem, odleżyny (zadbane i leczone) oraz inkontynencję (pielucho-majtki);
 • jest osobą leżącą;
 • chętnie czyta gazety;
 • w opiece nad seniorem pomaga Pflegedienst;
 • senior poddawany jest fizjoterapii;
 • mieszka sam w domu jednorodzinnym;
 • dla opiekuna wydzielono osobną część mieszkalną (35 m2) z dostępem do Internetu; na miejscu do dyspozycji jest samochód; standardowo przysługują mu 2-3 godziny czasu wolnego + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA NA MIEJSCU!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA, RODZINA +, ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY) + BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!

OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO SENIORA W OK. DARMSTADT – START OD 05.03. + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – NIEMIECKA EMERYTURA PO 60-MIESIĄCACH!

27.02.2024

1612

65207 WIESBADEN

05.03.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim do seniora mieszkającego w 65207 WIESBADEN (OK. DARMSTADT; HESJA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • mężczyzna, 81 lat, 160 cm, 70 kg;
 • cierpi na Parkinsona, starcze osłabienie, osteoporozę oraz częściową inkontynencję;
 • porusza się przy pomocy wsparcia lub Rollatora, do dyspozycji ma wózek;
 • w opiece nad seniorem pomaga Pflegedienst;
 • poddawany jest fizjoterapii;
 • mieszka sam w domu wielorodzinnym;
 • sklepy są blisko;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu; standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego + DODATKOWY CZAS WOLNY DO USTALENIA Z RODZINĄ NA MIEJSCU!

 

UMOWA ZLECENIA NA WARUNKACH POLSKICH (RÓWNIEŻ OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ) LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) – TO TY DECYDUJESZ NA JAKICH WARUNKACH Z NAMI WSPÓŁPRACUJESZ!

feather-bg

Oferta premium

SPRAWDZONE ZLECENIE – SAMOTNA, MOBILNA SENIORKA W OK. KEMPTEN – START OD 25.03. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA 100€ NETTO!

27.02.2024

1611

87452 ALTURSRIED

25.03.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim i mile widzianym prawem jazdy na sprawdzone zlecenie do seniorki mieszkającej w 87452 ALTURSRIED (OK. KEMPTEN; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 90 lat, 163 cm, 60 kg;
 • cierpi na starcze osłabienie, demencję, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie, ma założoną stomię;
 • porusza się przy pomocy laski lub Rollatora;
 • mieszka sama w domu jednorodzinnym, podopieczna ma kota;
 • sklepy są blisko;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz oddzielną łazienkę; na miejscu do dyspozycji opiekunki jest samochód z automatyczną skrzynią biegów; obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

 

UMOWA Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK) + PEŁNE SKŁADKI ODPROWADZANE DO NIEMIEC + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + LICZNE PREMIE I BONUSY (M.IN. PREMIA ZA STAŁE WYJAZDY)!

SPRAWDZONE ZLECENIE DO SAMOTNEJ, MOBILNEJ SENIORKI W OK. MONACHIUM – START OD 29.02. + WYNAGRODZENIE DO 1900€ + PREMIA WIELKANOCNA + PREMIA ZA SZYBKI WYJAZD!

26.02.2024

1610

87700 MEMMINGEN

29.02.2024

Szczegóły zlecenia:

Obecnie poszukujemy opiekunki z komunikatywnym/dobrym niemieckim i prawem jazdy na sprawdzone zlecenie do seniorki mieszkającej w 87700 MEMMINGEN (OK. MONACHIUM; BAWARIA).

 

SZCZEGÓŁY ZLECENIA:

 • kobieta, 86 lat, 168 cm, 55 kg;
 • cierpi starcze osłabienie, osteoporozę i nadciśnienie;
 • porusza się przy pomocy Rolaltora;
 • mieszka sama w domu wielorodzinnym;
 • dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem dostępem do Internetu oraz osobną łazienką; standardowo przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia!

 

W ANGEL CARE 24 WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS, BOGATY PAKIET PREMIOWY (PREMIA KOLEŻEŃSKA, KOLEŻENSKA +, BONUS RODZINA + RODZINA +,  ANIELSKI PAKIET PREMIOWY ZA REGULARNE WYJAZDY), DO TEGO BŁYSKAWICZNE DOPEŁNIENIE FORMALNOŚCI PRZED WYJAZDEM + UMOWA NA WARUNKACH POLSKICH LUB Z NIEMIECKIM UBEZPIECZENIEM (AOK)!